Hakkımızda

VİZYONUMUZ

İnsanlığın mutluluğu için farklılığa saygılı bireyler ile sürecin gerektirdiği yöntem ve iletişim imkanlarını kullanarak, maddi ve manevi değerleri doğru yorumlayan bir medeniyet sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Bilgi çağının gerekleri ve moral değerlerle donanımlı toplumun değerlerine duyarlı, aksiyoner katılımcı ve pozitif bireyleri insanlığın gündemine taşımaktır.

GAYEMİZ

Güzel ahlaklı, dürüst, Sağlıklı, çalışkan, umut dolu insanlar yetiştirmektir.

SLOGANIMIZ

Çocuklar Çiçektir; Şefkatle Büyütelim, Tecrübeyle Eğitelim sözünü esas alarak verdiğimiz hizmetimizi destekleyeceğinizi, doğru değerlerimizi, örnek olarak ve sevdirerek yerleştirmemize yardımcı olacağınızı düşünüyoruz.
İzmir’ de yıllardan beri tavizsiz çizgide ilki gerçekleştirilen çalışmalarımızı dün olduğu gibi bugün de desteklemenizi bekliyoruz.
Bizler sizlere ve geleceğin büyükleri ve toplumun bireyleri olacak evlatlarınıza değer veriyoruz.

HEDEFİMİZ

Çok şey fark eder

Genç bir adamdı.
Fakat merhametli, şefkatli ama bir o kadar da olgunlaşmamıştı. Göz alabildiğince uzayan sahil şeridinde koşturup, duruyordu. Kıyıya vurmuş deniz yıldızlarını tekrar okyanusa atmak için, nefes nefese yarışıyordu. Onun bu müthiş telaşını bir süre seyreden yaşlı bir adam, yaptığına bir anlam veremedi ve seslendi.
-Ne yapıyorsun evlat?
-Dün gece fırtına vardı.Dalgalar, deniz yıldızlarını karaya savurmuş. Onları kurtarmak için, ölmeden önce tekrar denize atıyorum.
Yaşlı adam, ümitsizce ve acı bir tebessümle konuştu:
-Ama evlat… Sahil kilometrelerce uzun… Deniz yıldızları ise, sayısız denecek kadar çok… Sonunda ne fark edecek ki?
Genç adam, kumsaldan alınıp denizin serin sularına bıraktığı bir deniz yıldızını göstererek dedi ki:
-Fakat bunun için çok şey fark edecek…

Biz de Beyaz Lale Anaokulu olarak diyoruz ki:

Bu dünya kumsalından kurtarmaya çalıştığımız Beyaz Lale’nin yıldız öğrencileri için çok şey fark etmiştir. Hizmet ve çalışmalarda beraberliğimizin devam etmesi ve nice deniz yıldızlarını kurtarmada birlikte olmak dileğiyle…